Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://www.biurorecord.pl.

Polityka prywatności

Zasady przetwarzania danych osobowych w firmie Biuro Rachunkowe „Record” Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu ul. Zakamienica 3

Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo i poufność Państwa danych jest dla nas priorytetem. Zapewniamy, że zawsze dokładaliśmy i będziemy dokładać wszelkich starań, aby zapewnić Państwu ochronę Waszych danych poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych, w tym stosowanie odpowiedniej ochrony podczas projektowania nowych usług i rozwiązań.

Niniejsze zasady służą poinformowaniu klientów i wszystkie strony zainteresowanych o celu, zakresie i kategoriach przetwarzania ich danych osobowych, o czasie przetwarzania danych oraz o przysługujących im prawach zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwany RODO/GDPR).

ADMINISTRATOR DANYCH I KONTAKT W SPRAWIE DANYCH

Administratorem Państwa Danych jest Biuro Rachunkowe „ Record” sp. z o.o.  z siedzibą w

33-300 Nowy Sącz, ul. Zakamienica 3, tel. 18 4418085, email: firma@biurorecord.pl

Jako Administrator Danych, jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych oraz ich wykorzystywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wszelkie dodatkowe informacje związane z przetwarzaniem Państwa danych osobowych udzielane są na podstawie zapytania wysłanego na adres mailowy: firma@biurorecord.pl  lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na podany adres siedziby firmy.

Pełna treść naszej polityki prywatności: pobierz plik *.pdf